Sretna Nova 2014 godina!!!

Dec 31, 2013 | klupska dešavanja

Dragi/e naši/e,

došlo je vrijeme novogodišnjih praznika i zimske pauze. U januaru škola zbog raspusta neSretna Nova 2014!!! radi, tako da ni klub neće držati treninge.

Sa treninzima nastavljamo krajem januara, po početku drugog polugodišta i rada škole, u ponedeljak 27.01.2014.godine.

U pogledu dana i termina treninga, treninzi će biti istim danima i u terminima kao i do sada:
– ponedeljak 18-19h (I. i II. grupa),
– utorak 19-20h (I. i II. grupa),
– četvrtak 19-20h (I. i II. grupa).

I. i II. grupa će istovremeno imati treninge, ali uz do sada pokazanu dobru organizaciju rada kluba, neće smetati jedna drugoj u radu i ispunjavanju zadataka predviđenih Programom rada za pojedine pojaseve i uzrastnu kategoriju.

Sumirajući rezultate kluba u 2013.godini primetno je da je klub započeo sa omasovljavanjem članstva. Na omasovljenju članstva radićemo i u narednoj 2014. godini. Posebno raduje da u klubu ima i mlađih i starijih članova/ca, što na pravi način reprezentuje želju osnivača kluba da klub bude spoj generacija i baštinik tradicionalnog taekwondo-a u Crnoj Gori.
Namjeravamo je da i u 2014.godini nastavimo sa učešćem na seminarima i drugim vidovima edukacije, organizovanim od strane TKDSCG-a ili samog kluba.

U pogledu učešća na takmičenjima, klub je i na tom polju ostvario rezultate, u skladu sa trenuntim kapacitetima i mogućnostima. Učestvovali smo na Prvenstvu i Kupu Crne Gore u sportskoj borbi (selekcija pionira/ki) i Prvenstvu Crne Gore u izvođenju formi (selekcija pionira/ki i seniori/ke). Plan je da i u 2014.godini učestvujemo na takmičenjima organizovanim u Crnoj Gori, masovnije ali i u više starosnij kategorija, naravno u skladu sa raspoloživim kapacitetima kluba.

Svim članovima/cama želim Srećnu Novu 2014.godinu i da predstojeće praznike provedu u lijepom raspoloženju!!!

ps – ukoliko naidjem na interesantan materijal, izbacujem ga na stranici………..

Trener TK “Akademac”
Zoran Z Nedić, 3.DAN (WTF/Kukkiwon)