prije svega želimo Vam svima Srećan 21.maj, Dan Nezavisnosti. U toku praznika JUOŠ “Savo Pejanović” u kojoj se održavaju treninzi kluba, neće raditi, i to 21.05.(ponedeljak) i 22.05.(utorak). Imajući u vidu da su termini naših treninga ponedeljkom, utorkom i četvrtkom, u ponedeljak i utorak nećemo imati trening.
Navedene treninge ćemo odraditi u dogovoru sa Upravom škole, kao dopunske treninge i to prvi već u četvrtak 22.05. Tog dana trening za sve počinje u 18h, a u 19h će biti održano polaganje za učeničke pojaseve.
S poštovanjem,
Uprava TK “Akademac”



