Dragi/e naši/e,
prije svega želimo Vam svima Srećan 1.maj, praznik rada, jedan od najlepših praznika.
Zatim, i onima koji slave, Pravoslavni praznik Uskrs!!!
U toku nastupajućih praznika JUOŠ “Savo Pejanović” u kojoj se održavaju treninzi kluba, neće raditi, i to od 01.05.(srijeda) do 06.05.(ponedeljak). Imajući u vidu da su termini naših treninga ponedeljkom, utorkom i četvrtkom, prvi naredni trening imaćemo 07.05.2013. (utorak).
Još jednom uživajte i vidimo se posle praznika!!!!
S poštovanjem,
TK “Akademac”


