Početak treninga, kraj zimske pauze

Jan 28, 2013 | klupska dešavanja

ACTIONDragi/e naši/e taekwondo-ke,

i zimskoj pauzi je došao kraj.

Sa treninzima počinjemo slijedeće nedjelje, u ponedeljak 04.02.2013.godine, na istom mjestu, sali OŠ “Savo Pejanović”.

Dani i termini treninga su ostali isti i biće:
– ponedeljak 18-19h (I i II grupa),
– utorak 19-20h (I i II grupa),
– četvrtak 19-20h (I i II grupa).

Istovremeno, koristimo priliku da pozovemo i sve buduće članove/ice, odnosno zainteresovane za vježbanje taekwondo-a sa nama. Poziv važi za sve zainteresovane, dok je jedini uslov starosna dob odnosno minimalni starosni uzrast od 5 godina.

Do skorog viđenja!!!!

PS – zbog pauze od mjesec dana, treninge u prvoj nedjelji rada ćemo iskoristiti za lagani uvod u trenažni proces koji je pred nama…

Trener TK “Akademac”
Zoran Z Nedić, 3.DAN (WTF/Kukkiwon)