Dragi/e naši/e,
i ljetnjoj pauzi je došao kraj.
Sa treninzima počinjemo slijedeće nedjelje, u utorak 04.09.2012.godine.
Treninzi će biti na istom mjestu, sali OŠ “Savo Pejanović”.
Dani i termini treninga su ostali isti kao i prije ljeta:
- ponedeljak 18-19h (I i II grupa),
- utorak 19-20h (I i II grupa),
- četvrtak 19-20h (I i II grupa),
Istovremeno, koristimo priliku da pozovemo i sve nove članove/ice, odnosno zainteresovane za vježbanje taekwondo-a sa nama. Poziv važi za sve zainteresovane, dok je jedini uslov starosna dob odnosno minimalni starosni uzrast od 5 godina.
Do skorog viđenja!!!!
trenersko/uciteljski tim
Taekwondo Kluba Akademac


