ljetnja pauza

Jul 6, 2011 | klupska dešavanja

Dragi/e naši/e,

došlo je vrijeme ljetnje pauze, tako da u julu klub neće raditi, dok u avgustu, ukoliko nam vrijeme dozvoli, počinjemo sa jednim do dva treninga na otvorenom (zavisi od dogovora izmedju članova/ca i trenera). Ukoliko prije avgusta budu organizovani cross treninzi ili neka dešavanja od strane TSCG-a, bićete na vrijeme obaviješteni.
Treninzi na otvorenom će biti cross treninzi, uglavnom konceptuirani da budu lagani uvod u treninge koje puni elana i energije započinjemo u septembru u na starom mjestu (sala OŠ “Savo Pejanović” u već postojećim terminima).
Svim članovima/cama preporučujemo da ukoliko nađu vremena, vježbaju tokom ljeta one elemente na koje im je skrenuta pažnja tokom treninga (uglavnom je to oblast razgibavanja i snage).

U svakom slučaju, uživajte u letu!!!!

ps – ukoliko naidjemo na interesantan materijal, izbacujemo ga na stranici………..

trenersko/uciteljski tim
Taekwondo Kluba “Akademac