Na upravo održanom (nedjelja, 12.05.2013) Prvenstvu Crne Gore za uzrastne kategorije pioniri/ke i juniori/ke u sportskoj borbi (kyorugi), u JUSSŠ “Mirko Vešović” (Ekonomska škola) ispred našeg kluba učestvovali/e su u kategoriji pionira/ki i ostvarili slijedeće rezultate:
1. Milena Šćepanović (2003, 6.geup) u kategoriji -29kg – I.mjesto i zlatna medalja;
2. Sara Arifović (2003, 6.geup) je u kategoriji +40kg – I.mjesto i zlatna medalja;
3. Dino Arifović (2004, 6.geup) u kategoriji -40kg – 1/4 finale;
4. Danilo Sekulić (2003, 8.geup) u kategoriji -40kg – 1/4 finale.
Ovim putem se zahvaljujemo svim članovima/cama koji/e su se takmičili/le, kao i njihovim roditeljima i ostalim članovima/cama koji/e se nisu takmičili na velikoj podršci iz publike.
Posebno se zahvaljujemo Dinu i Danilu koji, i pored prikazanog nijesu uspjeli da se plasiraju dalje od 1/4 finala. Ali, imajući u vidu da je ovo Dinu tek drugo takmičenje (na kojem je pokazao bolju borbu), a Danilu prvo, ne treba biti razočaran ostvarenim.
Nadamo se da će na prvom slijedećem takmičenju, a to je u oktobru Prvenstvo u izvođenju formi (poomsea), učešće našeg kluba biti masovnije i sa više odličja.
Slike sa takmičenja smo objavili na facebook stranici kluba (tk akademac), kojima možete pristupiti putem slike u prilogu post-a.
Predsjednik TK “Akademac”
mr Zoran Nedić, dipl.inž.


