Dragi/e naši/e,
Želimo Vam svima Sretan 1.maj, Praznik rada, jedan od najlepših praznika!!!

U toku nastupajućeg praznika JU OŠ “Savo Pejanović” u kojoj se održavaju treninzi kluba, neće raditi, tako da u četvrtak 1.maja nećemo imati trening. Prvi naredni trening imaćemo u ponedeljak 05.maja.
Još jednom, uživajte u prazniku. Vidimo se u ponedeljak!!!!
S’ poštovanjem,
Taekwondo Klub “Akademac”


