iako je kalendarski još ljeto i ljetnjoj pauzi je došao kraj, i došlo je vrijeme jesenjih treninga.
Sa treninzima počinjemo u ponedeljak 02.09.2013.godine.
Treninzi će biti na istom mjestu, u sali OŠ “Savo Pejanović”.
Dani i termini treninga su ostali isti kao i prije ljeta:
ponedeljak 18-19h (I i II grupa),
utorak 19-20h (I i II grupa),
četvrtak 19-20h (I i II grupa),
Istovremeno, koristimo priliku da pozovemo i sve nove članove/ice, odnosno zainteresovane za vježbanje taekwondo-a sa nama. Poziv važi za sve zainteresovane, dok je jedini uslov starosna dob odnosno minimalni starosni uzrast od 5 godina.
Do skorog viđenja!!!!
Predsjednik TK Akademac
Mr Zoran Nedić, dipl.inž.



