Dragi/e naši/e,
došlo je vrijeme novogodišnjih praznika i zimske pauze. U januaru škola zbog raspusta ne radi, tako da ni klub neće držati treninge.
Sa treninzima nastavljamo krajem januara, po početku drugog polugodišta i rada škole. O tačnom datumu početka treninga blagovremeno ćete biti obavešteni putem site-a i facebook stranice kluba.
U pogledu dana i termina treninga, treninzi će biti istim danima i u terminima kao i do sada:
– ponedeljak 18-19h (I. i II. grupa),
– utorak 19-20h (I. i II. grupa),
– četvrtak 19-20h (I. i II. grupa).
I. i II. grupa će istovremeno imati treninge, ali uz do sada pokazanu dobru organizaciju rada kluba, neće smetati jedna drugoj u radu i ispunjavanju zadataka predviđenih Programom rada za pojedine pojaseve i uzrastnu kategoriju.
Sumirajući rezultate kluba u 2012.godini primetno je da je klub započeo sa omasovljavanjem članstva. Na omasovljenju članstva radićemo i u narednoj 2013. godini. Posebno raduje da u klubu ima i mlađih i starijih članova/ca, što na pravi način reprezentuje želju osnivača kluba da klub bude spoj generacija i baštinik tradicionalnog taekwondo-a u Crnoj Gori.
Namjeravamo je da i u 2013.godini nastavimo sa učešćem na seminarima i drugim vidovima edukacije, organizovanim od strane TSCG-a ili samog kluba. U 2012.godini je to bio internacionalni seminar Velikog Majstora Lee Kwang Bea, koji će održati seminar i u 2013.godini i na kojem će pored trenera uzeti učešće i drugi članovi/ce kluba.
U pogledu učešća na takmičenjima, klub je i na tom polju ostvario rezultate, u skladu sa trenuntim kapacitetima i mogućnostima. Učestvovali smo na Prvenstvu i Kupu Crne Gore u sportskoj borbi (selekcija pionira/ki) i Kupu Crne Gore u izvođenju formi (selekcija pionira/ki). Plan je da i u 2013.godini učestvujemo na takmičenjima organizovanim u Crnoj Gori, masovnije ali i u više starosnij kategorija, naravno u skladu sa raspoloživim kapacitetima kluba.
Svim članovima/cama želim Srećnu Novu 2012.godinu i da naredne praznike provedu u lijepom raspoloženju!!!
ps – ukoliko naidjem na interesantan materijal, izbacujem ga na stranici………..
Trener TK “Akademac”
Zoran Z Nedić, 3.DAN (WTF/Kukkiwon)


