Dragi/e naši/e,
došlo je vrijeme letnje pauze, tako da klub neće raditi u drugoj polovini juna i julu.
Iza nas je ostao relativno uspješni zimsko/prolećni period u kojem je klub ostvario dosta od planiranih aktivnosti, poput laganog povećanja članstva, uspješnog polaganja za učeničke pojaseve, nastup na Prvenstvu Crne Gore u sportskoj borbi za pionire/ke.
Ukoliko nam vrijemenske prilike dozvole, na prijedlog naših članica Ane i Mije, organizovaćemo tokom leta dodatne aktivnosti poput posjete Avanturističkom parku – Ivanova Korita, šetnje u prirodi i sl (kontkatirajte me tokom leta pa ćemo se dogovoriti oko termina). Ukoliko u toku letnje pauze bude organizovan neki letnji taekwondo kamp ili nešto sl. pravovremeno ću vas obavjestiti o tome.
U avgustu, takođe ukoliko nam vrijemenske prilike dozvole, počinjemo sa jednim do dva treninga nedjeljno na otvorenom (oko termina i mjesta ćemo se dogovoriti). Treninzi na otvorenom ce biti cross treninzi, uglavnom konceptuirani da budu lagani uvod u treninge koje puni elana i energije započinjemo u septembru u na starom mjestu (sala OŠ “Savo Pejanović” u već postojećim terminima).
Svima preporučujem da ukoliko nađu vremena, vježbaju tokom leta one elemente na koje im je skrenuta pažnja tokom treninga. U svakom slučaju, uživajte u letu!!!!
Trener TK “Akademac”
Zoran Z Nedić, II.DAN


