Početak treninga – kraj zimske pauze

Jan 29, 2012 | klupska dešavanja

Dragi/e naši/e,

i zimskoj pauzi je došao kraj.

Sa treninzima počinjemo u utorak 31.01.2011.godine, na istom mjestu, sali OŠ “Savo Pejanović”.
Dani i termini treninga su djelimično izmjenjeni i biće:
– ponedeljak 18-19h (I i II grupa),
– utorak 19-20h (I i II grupa),
– četvrtak 19-20h (I i II grupa).

Istovremeno, koristimo priliku da pozovemo i sve buduće članove/ice, odnosno zainteresovane za vježbanje taekwondo-a sa nama. Poziv važi za sve zainteresovane, dok je jedini uslov starosna dob odnosno minimalni starosni uzrast od 5 godina.

Do skorog viđenja!!!!

PS – zbog pauze od mjesec dana, prvi trening (utorak 31.01.2011.godine) ćemo iskoristiti kao lagani uvod u trenažni proces koji je pred nama…

Predsjednik TK “Akademac”
mr Zoran Nedić,dipl.inž.