Zimska pauza – kraj kalendarske sezone 2011.

Dec 30, 2011 | klupska dešavanja

Dragi/e naši/e,

došlo je vrijeme novogodišnjih praznika i zimske pauze. U januaru škola zbog raspusta ne radi, tako da ni klub neće držati treninge.

Sa treninzima nastavljamo krajem januara, po početku drugog polugodišta i rada škole. O tačnom datumu početka treninga blagovremeno ćete biti obavešteni putem site-a i facebook stranice kluba.

U pogledu dana i termina treninga izvršene su izvjesne izmene, tako da će treninzi biti istim danima kao i do sada, ali u drugčijim terminima:
– ponedeljak 18-19h (I. i II. grupa),
– utorak 19-20h (I. i II. grupa),
– četvrtak 19-20h (I. i II. grupa).
I. i II. grupa će istovremeno imati treninge, ali uz do sada pokazanu dobru organizaciju rada kluba, neće smetati jedna drugoj u radu i ispunjavanju zadataka predviđenih Programom rada za pojedine pojaseve i uzrastnu kategoriju.

Sumirajući rezultate kluba u 2011.godini primetno je da je klub započeo sa omasovljavanjem članstva. Na omasovljenju članstva radićemo i u narednoj 2012. godini.
Posebno raduje da u klubu ima i mlađih i starijih članova/ca, što na pravi način reprezentuje želju osnivača  kluba da klub  postane baštinik tradicionalnog taekwondo-a u Crnoj Gori. U tom clju namjera je da u 2012.godini započnemo i sa učešćem na seminarima i drugim edukacijama, organizovanim od strane TSCG-a ili samog kluba.
U pogledu učešća na takmičenjima, klub je i na tom polju ostvario izvjesne rezultate, u skladu sa trenuntim kapacitetima i mogućnostima. U 2012.godini namjera je da se učestvuje na više takmičenja organizovanim od strane TSCG-a u Crnoj Gori, u skladu sa raspoloživim kapacitetima kluba.

Svim članovima/cama želim Srećnu Novu 2012.godinu i da naredne praznike provedu u lijepom raspoloženju!!!

ps – ukoliko naidjemo na interesantan materijal, izbacujemo ga na stranici………..

Predsjednik TK”Akademac”
mr Zoran Z. Nedić, dipl.inž.